English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Vadovų darbotvarkės

Muitinės departamentas

Birželio 19 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas ir jo pavaduotojas Jonas Miškinis susitinka su Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) ir Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ atstovais dėl TIR knygelių pildymo.

Birželio 19 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas ir jo pavaduotojas Jonas Miškinis susitinka su JAV ambasados Lietuvoje  ir JAV Komercijos departamento atstovais aptarti dvejopos paskirties prekių tranzito ir kontrolės. 

Birželio 19 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas susitinka su UAB "Ferogama" direktoriumi Jonu Viesulu aptarti muitinės pareigūnų sprendimų dėl finansinių sankcijų taikymo deklarantams ir konsultacijų verslui.

Birželio 18−25 d. Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Vygantas Paigozinas atstogauja.

Birželio 19 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas ir Muitinės kriminalinės tarnybos direktorius Mantas Kaušilas susitinka su Nacionalinės tabako gamintojų asociacijos vykdančiuoju direktoriumi Arnu Marcinkumi aptarti kontrabandos tendencijų ir muitinės veiklos kovojant su kontrabanda. 

Birželio 27−30 d. Muitinės departamento generalinis direktorius Arūnas Adomėnas vyksta į Briuselį dalyvauti Pasaulio muitinių organizacijos Muitinių bendradarbiavimo tarybos sesijoje.  

Vilniaus teritorinė muitinė

Birželio 19 d. Vilniaus TM direktorė Dovilė Kraulaidienė ir direktoriaus pavaduotojas Arūnas Sarulis susitinka su AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovais dėl krovinių deklaravimo nustačius teisingą prekės kodą.

Birželio 21d. Vilniaus TM direktorė Dovilė Kraulaidienė susitinka su UAB FD Grup įmonės atstovu dėl Tarifų ir muitinio įvertinimo kontrolės skyriaus (TMĮKS) parengto galimai neigiamo sprendimo. Susitikime dalyvaus ir TMĮKS pareigūnai.

Birželio 22 d. Vilniaus TM direktoriaus pavaduotojas Arūnas Sarulis dalyvauja VSAT Vilniaus rinktinės 25 metinių minėjime Vilniaus rotušėje.

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2018-06-19