English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Apsipirkti į „Akropolį“ baltarusiai važiavo cigarečių prikimštu automobiliu

Raigardo kelio posto muitininkai sulaikė baltarusių porą, kurie vyko į Lietuvą tikra važinėjančia kontrabandos slėptuve. Pareigūnai nelegalias cigaretes aptiko praktiškai kiekvienoje įmanomoje paslėpti automobilio vietoje – po salono apdaila, grindyse, priekinių ir galinių sparnų ertmėse ir kt. 

Birželio 3 d., apie 12 val. į Raigardo kelio postą automobiliu „Opel“ atvykusi baltarusių pora pareigūnams sakėsi vykstanti į Vilnių, apsipirkti „Akropolyje“. Tačiau pareigūnams patikrinus „klasikines“ cigarečių kontrabandos slėpimo vietas, iš mašinos pabiro cigaretės. Nelegalių rūkalų buvo prikimšta kone visose tuščiose gamyklinėse automobilio ertmėse. Iš viso pareigūnai surado 8030 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ“ ir „Minsk“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 23 tūkst. eurų. 

Vėliau automobilį vairavęs Baltarusijos pilietis S. L. prisipažino, kad tiesiog vykdė nepažįstamo asmens prašymą už 150 eurų „Opelį“ pristatyti į Vilnių. Vyriškio teigimu jo sutuoktinė išties maniusi, kad kelionės tikslas – tiesiog apsipirkti Lietuvoje, na, o jam norėjosi ir papildomai užsidirbti. 

 

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokurorai. Baltarusijos piliečiai paleisti, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.

 

Informacija atnaujinta 2017-06-06